Σχετικά με εμάς

Επιτομή της Ποιότητας

Ομάδα Alpha Grissin BY BY Real Estate έχουμε μια θεωρία που εξαρτάται από δύο καταργώντας πρότυπα. Καταρχάς, εγγυόμαστε την προσεκτική επιμέλεια. Η πρακτική μεθοδολογία όπου όλα τα μέρη της επιχείρησης και κάθε βασική εντολή παραμένει εξ ολοκλήρου μέσα από την εισαγωγική ιδέα μέχρι το σχεδιασμό και την ανάπτυξη. Η ομάδα ειδικών εμπειρογνωμόνων μας, ένας σημαντικός αριθμός από τους οποίους έχει είκοσι χρόνια εμπειρίας, υπερασπίζεται τα ασυνήθιστα επίπεδα αξίας σε κάθε επιχείρηση.

Ομάδα Alpha Grissin

Σχετικά με

Η εταιρία

Ο Όμιλος Alpha Grissin BY GA Real Estate ιδρύθηκε το 2003. Προσπαθούμε να προσφέρουμε στους πελάτες μας τις καλύτερες συνθήκες συνεργασίας. Θα συνεργαστούμε μαζί σας, κυρίως για να ακούτε τις ανάγκες και τις επιθυμίες σας. Θα είμαστε πάντα στη διάθεσή σας και θα προσπαθήσουμε να βρούμε τη σωστή λύση.

Ο πυρήνας μας

Ομάδα

Διευθυντής

Wladimir Wolsky
wladimir.wolsky@gareal-estate.com

Μεσίτης

Jade Bloom 
jade.bloom@gareal-estate.com

Μεσίτης

Yannis Dimitros 
yannis.dimitros@gareal-estate.com

Εργοδότης

Amara Bachar
amara.bachar@gareal-estate.com

Εργοδότης

Zafiri Melas
zafiri.melas@gareal-estate.com

Μεσίτης

Irena Wolf
irena.wolf@gareal-estate.com

Μεσίτης

Melania Zakintos

melania.zakintos@gareal-estate.com

Μεσίτης

Costa Bezas

costa.bezas@gareal-estate.com

Εργοδότης

Nikolaus Rosenthal 

nikolaus.rosenthal@gareal-estate.com

Ώρα για σας

Παγκόσμια Επενδύσεις και Διαχείριση Χρήματος είναι αυτό που κάνουμε καλύτερα!

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google